KLB LEGAL - O nás
Česky English
test

O nás

Advokátní kancelář KLB Legal založili v roce 2012 advokáti David Kuboň, Vojtěch Láska a Petr Budzinski. David a Vojtěch měli za sebou mnoho let praxe pro mezinárodní advokátní kanceláře a přední české investiční banky, Petr byl špičkovým litigačním advokátem se zkušenostmi s restrukturalizacemi problémových podniků. Postupně jsme vyrostli ve středně velkou advokátní kancelář poskytující komplexní právní poradenství prakticky ve všech oblastech práva.
Ohledně práva kapitálového trhu, compliance, cenných papírů, strukturovaného financování, investičních fondů, odškodnění újmy na zdraví a hromadného řešení sporů pak bezesporu patříme k úzké špičce takto specializovaných právníků v České republice. Nabízíme příznivý poměr ceny a kvality poskytnutých služeb, osobní přístup a odvahu nalézat inovativní řešení přímo na míru pro naše klienty.
KLB Legal je členem mezinárodních organizací League of Lawyers a PEOPIL. Spolupracujeme tak s advokátními kancelářemi v mnoha zemích Evropy, Asie a v USA. Máme zkušenosti s komplikovanými transakcemi s mezinárodním přesahem.

Náš tým

Mgr. Vojtěch Láska, LL.M.

Zakladatel+420 605 204 646

laska@klblegal.cz

JUDr. David Kuboň

Zakladatel+420 604 494 355

kubon@klblegal.cz

Mgr. Petr Budzinski

Zakladatel+420 775 719 359

budzinski@klblegal.cz

© 2023 KLB Legal

UPOZORNĚNÍ PRO SPOTŘEBITELE

Dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, je v případě sporu advokáta a klienta klient oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu České advokátní komoře, a to nejpozději do jednoho roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u advokáta poprvé. Právo stran sporu, domáhat se ochrany svých práv a oprávněných zájmů soudní cestou, není zahájením mimosoudního řešení spotřebitelského sporu dotčeno. Více informací naleznete na stránkách České advokátní komory: http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=15607

Podpora digitalizace z finančních prostředků EU

Politika ochrany osobních údajů

Cookies

Agent pro zajištění