Česky English

Knows Law.
Better.

Jsme advokátní kancelář se specializací na oblast kapitálového trhu, compliance, dluhopisů a investičních fondů, a také na oblast náhrady škody. Nabízíme naprosto jedinečné know-how, které pramení z naší dlouholeté úspěšné praxe v oboru. Porozumíme vašim plánům a nápadům a dokážeme pro ně navrhnout řešení. Na míru.

KLB Legal je členem mezinárodních organizací Global Justice Network a League of Lawyers. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v mnoha zemích Evropy a v USA. Máme zkušenosti s komplikovanými transakcemi s mezinárodním přesahem.

Nové články

Tragédie v Janově – KLB Legal pomohla dosáhnout odškodnění pro poškozené

V srpnu roku 2018 došlo v italském Janově k velké tragédii. Do hloubky 45 metrů se zřítila dvousetmetrová část mostu, kdy spolu s vozovkou spadly na dole ležící skladiště, železniční trať a do řeky Polcevery i více než 30 osobních a nákladních aut. Při neštěstí zahynulo 43 lidí, dalších 16 lidí přežilo s různě závažnými zraněními a samozřejmě došlo i k obrovským škodám na majetku.

Licence od ČNB – cesta k jejímu získání z pohledu praxe

Typickou prvotní překážkou před startem naplánovaných byznysových aktivit v oblasti finančního trhu bývá proces získání licence od České národní banky. Na co se při žádosti o udělení licence připravit a jak celé licenční řízení vlastně probíhá?

KLB Legal je společným zmocněncem v kauze Growing Way

Okresní soud v Ostravě vydal dne 3. 5. 2022 opatření, kterým rozhodl o 6 společných zmocněncích, kteří mohou zastupovat poškozené investory v trestním řízení vedeném proti společnosti Growing Way a Ondřeji Janatovi.

První transformace minifondu podle § 15 ZISIF na licencovaný samosprávný investiční fond za pomoci KLB Legal

KLB Legal, s.r.o., advokátní kancelář, poskytla právní služby společnosti Evermore Capital Management, a.s., v procesu transformace společnosti z právnické osoby, jež provádí správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním dle § 15 ZISIF na samosprávný investiční fond.

Investiční fondy: Jaké jsou možnosti českého práva?

Zejména vlivem evropského zákonodárce nalezneme v českém právním řádu celou řadu právních možností fungování subjektů kolektivního investování. Mezi takové subjekty můžeme řadit investiční společnosti, investiční fondy či „minifondy“ dle § 15 ZISIF.

Našich klientů si vážíme a navazujeme s nimi dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné důvěře.

Co nám jde nejlépe?

Máme špičkové experty ve svých oborech.

Náš tým

Mgr. Vojtěch Láska, LL.M.

Zakladatel+420 605 204 646

laska@klblegal.cz

JUDr. David Kuboň

Zakladatel+420 604 494 355

kubon@klblegal.cz

Mgr. Petr Budzinski

Zakladatel+420 775 719 359

budzinski@klblegal.cz

© 2022 KLB Legal

UPOZORNĚNÍ PRO SPOTŘEBITELE

Dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, je v případě sporu advokáta a klienta klient oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu České advokátní komoře, a to nejpozději do jednoho roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u advokáta poprvé. Právo stran sporu, domáhat se ochrany svých práv a oprávněných zájmů soudní cestou, není zahájením mimosoudního řešení spotřebitelského sporu dotčeno. Více informací naleznete na stránkách České advokátní komory: http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=15607

Politika ochrany osobních údajů

Cookies

Agent pro zajištění