Česky English

Knows Law.
Better.

Jsme advokátní kancelář se specializací na oblast kapitálového trhu, compliance, dluhopisů a investičních fondů, a také na oblast náhrady škody. Nabízíme naprosto jedinečné know-how, které pramení z naší dlouholeté úspěšné praxe v oboru. Porozumíme vašim plánům a nápadům a dokážeme pro ně navrhnout řešení. Na míru.

KLB Legal je členem mezinárodních organizací Global Justice Network a League of Lawyers. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v mnoha zemích Evropy a v USA. Máme zkušenosti s komplikovanými transakcemi s mezinárodním přesahem.

Kauza Dieselgate: Vrátí se alespoň část ztrát akcionářům?

Emisní skandál týkající se kolem 11 milionů dieselových vozů značky Volkswagen může automobilku stát dle posledních odhadů až 46 mld. dolarů. Akcie VW ...

zobrazit celé video

Nové články

Kauza Growing Way

V září českým finančním trhem otřásla zpráva, že společnosti Growing Way byla zajištěna částka kolem jedné miliardy korun pro podezření z podvodného jednání ve formě tzv. Ponziho schématu, jinak známým jako „letadlo“. Podle dostupných informací, které v článku popsal například týdeník Respekt, jednatel společnosti Ondřej Janata, zjednodušeně řečeno, využíval vkladů nových investorů k tomu, aby vyplácel výnosy stávajícím investorům, a reálně se svěřené finanční prostředky patrně vůbec nesnažil zhodnocovat na trzích.

EU COVIDová novela: 5 zmírnění finanční regulace

Počátkem letošního roku vyšly novely stěžejních evropských právních předpisů v oblasti kapitálových trhů, zejména pak prospektového nařízení a směrnice MiFID II, s cílem podpořit evropskou ekonomiku zasaženou pandemickou krizí. Novely jsou součástí legislativního balíčku nazvaného jako Capital Markets Recovery Package, který má podpořit pokrizové oživení evropského kapitálového trhu. Zvláštní důraz je pak kladen na podporu malých a středních podniků.

Podpora malých a středních emitentů na trhu START

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) uzavřela dohodu o spolupráci s Burzou cenných papírů Praha (BCPP) a zařadí se tak mezi investory na českém akciovém trhu.

Kauza Dieselgate: Vrátí se alespoň část ztrát akcionářům?

Emisní skandál týkající se kolem 11 milionů dieselových vozů značky Volkswagen může automobilku stát dle posledních odhadů až 46 mld. dolarů. Akcie VW ...

zobrazit celé video

Našich klientů si vážíme a navazujeme s nimi dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné důvěře.

Co nám jde nejlépe?

Máme špičkové experty ve svých oborech.

Náš tým

Mgr. Vojtěch Láska, LL.M.

Zakladatel+420 605 204 646

laska@klblegal.cz

JUDr. David Kuboň

Zakladatel+420 604 494 355

kubon@klblegal.cz

Mgr. Petr Budzinski

Zakladatel+420 775 719 359

budzinski@klblegal.cz

© 2021 KLB Legal

UPOZORNĚNÍ PRO SPOTŘEBITELE

Dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, je v případě sporu advokáta a klienta klient oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu České advokátní komoře, a to nejpozději do jednoho roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u advokáta poprvé. Právo stran sporu, domáhat se ochrany svých práv a oprávněných zájmů soudní cestou, není zahájením mimosoudního řešení spotřebitelského sporu dotčeno. Více informací naleznete na stránkách České advokátní komory: http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=15607

Politika ochrany osobních údajů

Cookies

Agent pro zajištění